Ruby Harvest

Artikel 1 van 21
€ 5,75 (inclusief btw)
Overzicht

Ruby Harvest – rooibos met granaatappel en druif. 

Een herfstthee vol diepgang, kleur en karakter.

Ruby Harvest combineert het frisse van granaatappel met het zachte, zoete sap van druiven rechtstreeks van de wijngaard. De rooibosbasis zorgt voor een ronde, verwarmende ondertoon – perfect voor de donkere maanden.

De toevoeging van rode bessen, appelstukjes, hibiscus en kaasjeskruidbloesem zorgt voor een rijke smaak én een prachtige kleur in je glas. Cafeïnevrij, dus ook heerlijk voor ’s avonds.

TIP: Ook verrassend als herfstige ijsthee – fruitig, kruidig en verfrissend tegelijk!

 

Ingrediënten: Rooibos, aroma, kaasjeskruid, gevriesdroogde aalbes, gevriesdroogde frambozenstukken, granaatappelpitten

Zetadvies: 100 °C | 8–10 minuten trektijd

Fruitig & zacht zoet | Cafeïnevrij | Warm herfstgevoel

 


 

Veelgestelde vragen:

Is Ruby Harvest geschikt als avondthee?

Zeker! Ruby Harvest is op basis van rooibos en volledig cafeïnevrij. Ideaal voor 's avonds of als je cafeïne liever vermijdt.

Wat proef ik precies in deze melange? 

Deze melange combineert de zoet-fruitige smaak van druiven met het frisse van granaatappel. Het resultaat is een zachte, sprankelende rooibos vol diepgang, zonder overheersend te zijn.

Is Ruby Harvest ook lekker als ijsthee? 

Jazeker! Laat de thee iets langer trekken, voeg eventueel een schijfje citroen toe en serveer gekoeld met ijsblokjes. Zo geniet je ook in warmere maanden van deze herfstfavoriet.

 

© 2016 - 2025 Suez Thee | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel